Wielkanocne dokawy :)


1. Czy słyszeliście o SIBO i zespole drażliwego jelita? Ostatnio staje się to plagą, często wśród sportowców, co daje do myślenia, co siedzi w jedzeniu które spożywamy, skoro osoby, które teoretycznie zdrowo się odżywiają, mają problemy z żołądkami. Czy to może łączenie danych produktów, nietolerancja glutenu, albo innej grupy pokarmowej? Wokół mnie kilka osób ma z tym problem, mają ciągłe wzdęcia,  bóle brzucha, wszystkie wspominają o SIBO,  odstawiają zboża, ja już eksperymentalnie też nie jem od paru dni. Jak to na mnie działa, napisze napewno post. Polecam w międzyczasie  obejrzeć filmik Ajwenta:

http://youtu.be/5d1P-oaWJmI

Przeczytać: 

http://www.tlustezycie.pl/2014/03/sibo-czyli-najczestszy-powod-zespou.html?m=1

Czyżby wpajana nam od lat piramida żywieniowa, gdzie zboża stanowią podstawę była wielką ściemą? Niedługo napiszę o tym więcej.

2. Była wypowiedź Arnolda o kulturystyce, czas na opinię PZKFiTS

http://kif.pl/www/aktualnosci/co-sadzi-pzkfits-o-obecnej-i-przyszlej-kulturystyce/

3. Czy wiecie, że słynne hasło "Just do it" firmy Nike zainspirował skazany na śmierć morderca? To były jego ostatnie słowa. Obejrzyjcie sobie kilka ciekawych faktów o znanej firmie sportowej.

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/10,137621,17664552,Haslo__Just_do_it__zainspirowal_skazany_na_smierc.html?biznes=warszawa#BoxBizImg


4. Ostatnio napisałam długi post o tłuszczach Przeczytajcie, myślę, że warto. Po zawodach mam zamiar zwiększyć ilość tłuszczy kosztem węglowodanów. Nie chce przechodzić na dietę low carb, jednak parę rewolucji przewiduje w diecie, eksperymentalnie, ale tak jak wcześniej wspominałam, będę Was na bieżąco informować. A jakie tłuszcze je Robert Piotrkowicz, wielokrotny mistrz Polski, Europy oraz trzykrotny mistrz Świata w kulturystyce:http://youtu.be/pE333WsEnO4


I na koniec (wg nowej tradycji :)) Wasze zdjęcia z Instagrama, na których mnie otagowaliście, powstałe na podstawie moich przepisów <3 Jest nawet jeden filmik:  

http://instagram.com/p/05DNybrAeZ/


Etykiety: