do kawy part 16


Dzień dobry fit freaki! Poniżej przedstawiam Wam nową dawkę artykułów do przeczytania podczas przerwy "do kawy":) Oraz  oczywiście Wasze zdjęcia z jedzonkiem, wg moich przepisów. Miłego tygodnia! Trenujcie, jedzcie czysto, planujcie, nie zaniedbujcie swoich obowiązków, nie poddawajcie się, olejcie tych co marudzą, że poniedziałek, słuchawki w uszy, muzyka z powerem i zgodnie z Waszym sumieniem róbcie wszystko na 100%. 

1. Po raz kolejny dlaczego nie jemy białego pieczywa i wszystkiego co zawiera pszenicę. Ciekawie od dyplomowanej dietetyczki, promotorki zdrowego odżywiania, Katarzyny Gurbackej.

http://gurbacka.pl/sklep/pysznosci-bez-pszenicy/

2. Znacie blog http://intelligentfitness.pl/blog/? Jeśli nie, musicie to nadrobić. Znajdziecie tu dużo ciekawych artykułów dot naszego zdrowia, treningów, odżywiania. 
Warto zalajkować ich na fb i chłonąć ich codzienne ciekawostki:

https://www.facebook.com/fitnessintelligent

3. Do czego służy pas ciężarowy? Po co sie go używa i kiedy? Autor w bardzo fajny sposób, sięgając do źródła, przypomina nam jaki jest faktyczny wpływ pasów ciężarowych na aktywność mięśni tułowia i ciśnienie śródbrzuszne.  Pięknie cytuje Władcę pierścieni, “Historia stała się legendą, legenda stała się mitem” podkreślając niewiedzę dużej ilości trenerów i osób aktywnych dotyczących używania pasa i błędnego bezmyślnego przekazywania sobie nawzajem informacji o jego stosowaniu.Ja słyszałam już wiele teorii na ten temat, każda sobie zaprzecza.

http://msathletics.com/470/

4. Chcesz wiedzieć jak zwiększyć przyswajanie białka ?

http://www.wkforum.pl/index.php?/topic/198-bia%C5%82ko-przyswajalno%C5%9B%C4%87/

5. Coś czuje, ze po tym artykule wszyscy będziemy jeść omlety, gofry, owsianki, jaglanki, tylko z malinami :D

http://www.bodymania.pl/suplementacja/ketony-malin-redukcja

6. Jakich słodzików nie kupować (lista) i jak wpływają na nasze trawienie
TEN ARTYKUŁ PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE


http://www.tlustezycie.pl/2013/08/sodki-zabczym-sodzic.html
 


Etykiety: