Do kawy part 7 (albo do przerw Oscarowych)

Nie zasnę, nie zasnę, nie zasnę... 
Jak co roku, zgodnie z tradycją, odkodowałam canal plus i oglądamy Oscary. Leją się litry kawy.. i coli zero;). Chipsy z jarmużu się skończyły, Patrick Nail Harris genialny, a J.K.Simmons zgarnął zasłużonego Oscara hell yeah! Oczywiście zerwanie nocki nie powstrzyma mnie przed publikacją poniedziałkowego rannego (dziś nocnego;p)  cyklu, szczególnie, że statystyki pokazują, że Wy to na serio czytacie:D ;)

1. No to się zaczęło:) i to wtedy, kiedy zaczęłam eksperymentować i ograniczać produkty glutenowe:) łeeee pie*rzyć to, Wracam do zwykłej owsianki;)


http://fitnesskuchnia.pl/gluten-pic-na-wode/
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,138228,17417220,Dieta_bezglutenowa___jak_sami_siebie_oszukujemy.html
http://www.tvn24.pl/dieta-bezglutenowa-to-fikcja-gluten-nie-taki-zly,516679,s.html

2. Pewnie już słyszeliście o tym blogu, ale jak nie, to nadrabiajcie:) Super pomysł:)
http://natemat.pl/132471,blogerki-testuja-kluby-fitness-i-sieja-postrach-wsrod-wlascicieli-w-jednym-nie-bylo-mleczka-do-demakijazu

3. Do Złotych Tarasów jak ktoś jedzie schodami ruchomymi na prawo do samej góry, to z reguły albo jedzie do Pure siłowni albo do Mc Donalda. Obie usługi są położone obok siebie. Zawsze jak idę na trening, mam tą przyjemność obserwować długie kolejki po Big Maca i zapełniony po brzegi lokal, reklamowany przez creepy klauna. Niby wydaje się, że jesteśmy coraz bardziej świadomi, odnośnie żywienia, a jednak ilość ludzi w knajpach ze śmieciowym żarciem sie nie zmniejsza. Selekcja naturalna? 
 http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3754221,co-trzeci-nowotwor-to-skutek-tego-ze-zle-sie-odzywiamy,id,t.html?cookie=1

4."Geeków na fitness wyciągnąłby sprzed kompów tylko jakiś poważny pożar serwerowni" :D Ja tam znam co najmniej dwóch geeków z absem ;) i nie liczę siebie;)
http://www.spidersweb.pl/2014/10/moda-na-fitness.html

5. Stereotypy z siłowni:) mnie urzekł Protein Guy :D

http://youtu.be/nU4EJfX2aXE

6. Skąd się wzięła figurka Oskara, z zarysowanymi mięśniami ramion, ważący tyle co najmniejsza 4 kilogramowa hantla. Historia pewnej statuetki:)

http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/7648897,kim-jest-oscar-czyli-historia-pewnej-statuetki

Zrobić z rana cardio, czy nie zrobić;p

Miłego poniedziałku!